Jesienny Kongres PRM

Moderatorzy: markus, hoszwa

Awatar użytkownika
wiesiekvoyager
Posty: 1247
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 18:08
Lokalizacja: Olesno

Jesienny Kongres PRM

Post autor: wiesiekvoyager »

W dniu dzisiejszym otrzymałem od Prezydenta PRM informację dot. Jesiennego Kongresu który odbędzie się w dniach 8-9 listopada br w miejscowości Nieborów /tam gdzie wiosenny/ Na miejscu cena noclegów to w pokoju 1 osobowym 75 zł., w 2 osobowym po 65 zł. w 3 osobowym po 60 zł. i pokoju 4 osobowym po 55 zł. Obiad w cenie 25 zł. Spotkanie Prezydentów Klubów w dniu 8.11.w godz. 19-21.30 a w dniu 9.11. Kongres w godz. 10 - 16 z przewrą na obiad. Proszę wszystkich zainteresowanych wyjazdem na Kongres o wpisanie się na forum celem rezerwacji noclegów.

[ Dodano: 30 Wrzesień 2013, 17:38 ]
zapomniałem wpisać że ja się wybieram :-D

[ Dodano: 8 Październik 2013, 10:16 ]
w celu rezerwacji noclegów proszę chętnych o wpisanie się na forum bo czas ucieka :-/

[ Dodano: 11 Listopad 2013, 11:16 ]
Informuję kolegów że na Kongresie PRM przyjęto do PRM kilka nowych Klubów motocyklowych oraz że propozycja nowego statutu nie została przedstawiona przez Glane ponieważ zgodnie z obowiązującym obecnie statutem aby dokonać jego zmiany musi być obecnych ponad 600 członków a przy sporej dawce emocji związanych z projektem Prezydent Vito oraz uczestnicy kongresu postanowili nie omawiać projektu.Ponadto omówiono szereg istotnych spraw dla PRM jak również była to okazja do spotkania się z przedstawicielami prawie wszystkich Klubów Motocyklowych zrzeszonych w PRM. Szczegóły z Kongresu przedstawię na najbliższym spotkaniu klubowym
KAWASAKI VOYAGER 1200 !!!
ODPOWIEDZ