Rezygnacja z Klubu Motocyklowego Powiśle

Moderatorzy: markus, hoszwa

Józek
Posty: 37
Rejestracja: 1 lipca 2016, 20:31
Lokalizacja: Smyków

Rezygnacja z Klubu Motocyklowego Powiśle

Post autor: Józek »

Panowie ogłaszam iż rezygnuje z końcem roku z bycia członkiem Klubu, okazało się że niestety nie jest to moja bajka. Mnie najbardziej cieszy jazda motocyklem i to nie tylko na rozpoczęcia i zakończenia , mój motocykl ma trochę inną charakterystykę i dłuższa jazda z chopperami jest uciążliwa. Większość klubowiczów przez cały rok nie poczuwa się do żadnego obowiązku pokazania się na motocyklu sam Pan Prezydent i dwóch lub trzech kolegów wszystkiego nie udźwignie. Nie jest moim zamiarem nikogo obrazić szanuje was wszystkich i jeżeli mi pozwolicie być sympatykiem Klubu to chętnie się z wami będę spotykał przy różnych okazjach w miarę możliwości. Barwy klubowe postaram się zdać z początkiem roku z poważaniem Kiełbasa Józef
Jozek
keruj12
Posty: 193
Rejestracja: 14 lutego 2013, 13:16
Lokalizacja: bielcza

Post autor: keruj12 »

Jest to smutna wiadomość, ale zastanawia mię takie cuś-w okresie kandydackim tego nie zauważyłeś???,i czy zadziałał es jakoś by rozruszac towarzystwo w klubie są nie tylko wolne motorki. Najprościej narzekać.
PAMIETAj-droga jest dla wszystkich
Awatar użytkownika
wiesiekvoyager
Posty: 1248
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 18:08
Lokalizacja: Olesno

Post autor: wiesiekvoyager »

Józef w pełni szanuję Twoją decyzję i cieszy mnie fakt że chcesz pozostać naszym Sympatykiem i w dalszym ciągu się z nami spotykać od czasu do czasu. Zawsze podkreślam że przynależność do Grupy Motocyklowej POWIŚLE jest dobrowolny. Jesteś zawsze mile widziany na wspólnych wyjazdach czy też imprezach.
KAWASAKI VOYAGER 1200 !!!
Józek
Posty: 37
Rejestracja: 1 lipca 2016, 20:31
Lokalizacja: Smyków

Post autor: Józek »

Dziękuje Wieśkowi za wyrozumiałość na pewno będziemy się widywać na imprezach i wyjazdach , a drugiemu koledze odpowiem że jest wolność i można gdzieś wstąpić i z tego wystąpić , a gdyby więcej jężdził motocyklem przez ostatnie lata to powinien pamiętać że miałem inne motocykle. Jest takie przysłowie że krowa co duża ryczy mało mleka daje.POZDRAWIAM.
Jozek
keruj12
Posty: 193
Rejestracja: 14 lutego 2013, 13:16
Lokalizacja: bielcza

Post autor: keruj12 »

Ładnie się okresliles. Ja sądziłem że jesliwstapilem to nie poto by za chwilę wystąpić bo to nie piaskownica tylko być na dobre i złe lesli takie jest a wtedy starać się to zmienić. Kolego Józefie masz rację-gdybyś więcej jeździł z klubem to częściej byśmy się widywali pozdrawiam.
PAMIETAj-droga jest dla wszystkich
ODPOWIEDZ