Witam wszystkich

Moderatorzy: markus, hoszwa

Awatar użytkownika
jacek-kolodziej
Posty: 201
Rejestracja: 14 grudnia 2013, 15:26
Lokalizacja: Grądy
Kontakt:

Witam wszystkich

Post autor: jacek-kolodziej »

Witam jeszcze raz wszystkich klubowiczów obecnych i byłych Panowie co się dzieje wiem ze jest czas Pandemi i że Jarek zabrania zgromadzeń No ale pisać chyba wolno jak nam to zabiorą to co nam zostanie ja naraz nie chorowałem No chyba że niewiem ale jestem ciekaw co u was słychać Pozdrawiam :564: :569: :568:

[ Dodano: 20 Listopad 2020, 21:50 ]
Panowie gdzie nasz klub istnieje czy nie bo się zastanawiam co dalej morze już koniec tego wszystkiego gdzie Zażąd i cała świta a Prezydent to niewiem

[ Dodano: 20 Listopad 2020, 22:44 ]
Ja rozumiem że dzieci niechodzą do szkoły o ale my z czym mamy problem no co idzie dalej ja w niedzielę zrobiłem 290 km sam
Awatar użytkownika
wiesiekvoyager
Posty: 1247
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 18:08
Lokalizacja: Olesno

Post autor: wiesiekvoyager »

Jacku ja codziennie zaglądam na forum klubowy i jak widzę tylko kilku kolegów tu zagląda. Zdaję sobie sprawę że sytuacja nie napawa optymizmem ale proszę wszystkich kolegów o przysyłanie zdjęć z indywidualnych wyjazdów to przynajmniej wkleimy do naszej galerii . Nie ma widoków na rychłe spotkanie klubowe to chociaż odzywajcie się na forum klubowym wszystkim dużo ZDROWIA ;-)
KAWASAKI VOYAGER 1200 !!!
Józek
Posty: 37
Rejestracja: 1 lipca 2016, 20:31
Lokalizacja: Smyków

Post autor: Józek »

Wieśku widzę że dalej nikt nie chce się odzywać, może o zdrowi nie chcą opowiadać , to może coś każdy napisze co przy motocyklu zrobił fajnego , ja z Jackiem wstawiliśmy wkładki żelowe do kanapy i teraz cztery litery mają nie boleć :-D :-D .Pozdrawiam wszystkich.
Jozek
Awatar użytkownika
wiesiekvoyager
Posty: 1247
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 18:08
Lokalizacja: Olesno

Post autor: wiesiekvoyager »

Józiu ja dzisiaj jeszcze wymieniłem świece oraz filtr powietrza w Intruderze u Pawła w Dąbrowie Tarnowskiej i po zatankowaniu paliwa postawiłem konia na zimowisko do garażu. Oczywiście parę dni temu wymieniłem olej i filtr . Proszę o relację kolegów ;-)
KAWASAKI VOYAGER 1200 !!!
Awatar użytkownika
markus
Posty: 141
Rejestracja: 13 października 2013, 19:05
Lokalizacja: Słupiec

Post autor: markus »

Witam
To może i ja się pochwalę, właśnie się biorę za duży przegląd i mnie to troche przeraża a mianowicie koszt klamotów :)
Świecę, filtry oleje (silnik, kardan) płyn hamulcowy łożyska wahacza tył i klocki tył i przód tyle że sam sobie przy tym pogrzebe a to już bezcenne sama radość.

A nawiasem mówiąc jak by ktoś był zainteresowany to maszyna moja jest na sprzedaż, chce się przesiąść na R 1200 GS ADVENTURE

Pozdrowionka dla wszystkich i szerokości ja nie zimuje zwłaszcza że właśnie dobiega moja przerwa która miałem :)
BMW K 1600 GTL
keruj12
Posty: 193
Rejestracja: 14 lutego 2013, 13:16
Lokalizacja: bielcza

Post autor: keruj12 »

Witajcie.
Zacząłem wkoncu odbudowę MZ"jaskółka i może na sezon odpali.
PAMIETAj-droga jest dla wszystkich
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 41
Rejestracja: 3 października 2019, 06:33
Lokalizacja: Zalipie

Post autor: Artur »

Witam. Napisze najmłodszy bo u mnie ostatnio sporo się zmieniło. Nadeszła taka chwila gdzie mobilizacja przewyższyła bierność i po 1 miesiącu i 2 tygodniach od zapisania się na kurs, jestem posiadaczem kat.A ( teoria i praktyka za 1 razem ). Co za tym idzie ? A no chciałbym się pożegnać z moja shadow 125 choć ciężko w tych czasach znaleść kupca. Wiec jeśli któryś z kolegów miałby znajomego który chce zacząć przygodę z motocyklem, bądź sprawdzić czy takie coś go pociąga, proszę o zaproponowanie mojej 125-piątki. Jako ze mam już upatrzony motocykl którym chciałbym zasilić nasze szeregi w piękne chromowane cruisery, a jest czas jaki jest ze można kupić w niższej cenie motocykl postanowiłem obniżyć cenę do 8999zl bez możliwości negocjacji tak aby szybciej zakupić nowy.
Pozdrawiam wszystkich kolegów. Dużo zdrowia i abyśmy w tej samej grupie jak na ostatnim zgrupowaniu mogli spotkać się niebawem.
Awatar użytkownika
jacek-kolodziej
Posty: 201
Rejestracja: 14 grudnia 2013, 15:26
Lokalizacja: Grądy
Kontakt:

Post autor: jacek-kolodziej »

No Panowie i Panie co tam ciekawego pozatym że zima się zbliża więc chyba już koniec jazdy ale miejmy nadzieję że następny sezon będzie lepszy Pozdrawiam Wszystkich
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 41
Rejestracja: 3 października 2019, 06:33
Lokalizacja: Zalipie

Post autor: Artur »

Honda sprzedana !!!
Awatar użytkownika
wiesiekvoyager
Posty: 1247
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 18:08
Lokalizacja: Olesno

Post autor: wiesiekvoyager »

Gratulacje oraz udanego zakupu nowego motocykla :-)
KAWASAKI VOYAGER 1200 !!!
adam
Posty: 35
Rejestracja: 14 lutego 2013, 13:24
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: adam »

Witam wszystkich kolegów i przepraszam że się nie odzywałem ale mam trochę problemów prywatnych a teraz jeszcze miałem wypadek w pracy i jestem na zwolnieniu bo wyłamało mi rękę w łokciu i mam zerwany mięsień ale myślę że do rozpoczęcia sezonu wszystko będzie dobrze i spotkamy się na wyjazdach. Ja w tym roku mało wyjeżdżałem więc nie mam dużo pracy przy mojej Hondzie jedynie wymienić łożyska w główce kierownicy bo są luzy. Mam nadzieję że niedługo skończy się to szaleństwo z tą pandemią i będziemy mogli się razem spotkać. Pozdrowienia dla wszystkich.
Awatar użytkownika
fiodor
Posty: 317
Rejestracja: 14 grudnia 2011, 09:34

Post autor: fiodor »

A ja dzisiaj stowke zrobiłem. Nie było źle
ODPOWIEDZ