Wyjazd do Krakowa

Moderatorzy: markus, hoszwa

Awatar użytkownika
wiesiekvoyager
Posty: 1247
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 18:08
Lokalizacja: Olesno

Wyjazd do Krakowa

Post autor: wiesiekvoyager »

W dniach 26 /27.06 br. planujemy wyjazd motocyklami do Krakowa gdzie zatrzymamy się w Hostelu przy ul.Szewskiej u kol.Konrada, motocykle parkujemy tuż przy Rynku lecz proszę o zabezpieczenie pokrowców z uwagi na gołębie. Następnie kol. Krzysztof oprowadzi nas po najciekawszych zabytkach Rynku i okolic a popołudniu zwiedzimy Krakowski Kazimierz. Wieczorem planujemy integrację. W niedzielę w zależności od kondycji dalsze zwiedzanie Krakowa. Proszę o wpisanie się chętnych z uwagi na konieczność zabezpieczenia noclegów oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów :569:
KAWASAKI VOYAGER 1200 !!!
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 41
Rejestracja: 3 października 2019, 06:33
Lokalizacja: Zalipie

Post autor: Artur »

Tj. 26 niedziela 27 poniedziałek czerwiec ?
Awatar użytkownika
wiesiekvoyager
Posty: 1247
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 18:08
Lokalizacja: Olesno

Re: Wyjazd do Krakowa

Post autor: wiesiekvoyager »

wiesiekvoyager pisze:W dniach 25/26.06 br. planujemy wyjazd motocyklami do Krakowa gdzie zatrzymamy się w Hostelu przy ul.Szewskiej u kol.Konrada, motocykle parkujemy tuż przy Rynku lecz proszę o zabezpieczenie pokrowców z uwagi na gołębie. Następnie kol. Krzysztof oprowadzi nas po najciekawszych zabytkach Rynku i okolic a popołudniu zwiedzimy Krakowski Kazimierz. Wieczorem planujemy integrację. W niedzielę w zależności od kondycji dalsze zwiedzanie Krakowa. Proszę o wpisanie się chętnych z uwagi na konieczność zabezpieczenia noclegów oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów :569:


[ Dodano: 28 Marzec 2022, 16:13 ]
Artur dziękuję za zauważenie mojej pomyłki oczywiście chodzi o sobotę 25 czerwca i niedzielę 26 czerwca :oops:
KAWASAKI VOYAGER 1200 !!!
Awatar użytkownika
wiesiekvoyager
Posty: 1247
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 18:08
Lokalizacja: Olesno

Re: Wyjazd do Krakowa

Post autor: wiesiekvoyager »

koledzy w związku z brakiem zainteresowania wyjazdem do Krakowa w dniu dzisiejszym odmówiłem Konradowi noclegi . Natomiast w dalszym ciągu otwarta jest kwestia wyjazdu klubowego motocyklami i dlatego proszę o propozycje :569:
KAWASAKI VOYAGER 1200 !!!
Awatar użytkownika
fred
Posty: 444
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 16:17
Lokalizacja: Polska- Europa

Re: Wyjazd do Krakowa

Post autor: fred »

Ja jestem chętny , w związku z przemodelowanie naszej strony miałem problem z dostępem i nie tylko ja
Gl-1200. V-rod. AVO
ODPOWIEDZ